Gakkos.Org Firma Rehberi Açıldı

By | 23 Ağustos 2009

Firmalar için internet siteleri olmazsa olmazlardan. Her firmanın bir web sitesi var. Ancak sadece aman bir web sitem olsun işte oraya iletişim adreslerimizi yazalım mantığında kalan firmalar için bence ha internet sitesi olmuş ha olmamış farkı yok…
İnternet şu anda en büyük pazarlama aracı olduğu kesindir. Başlı başına bir medya, başlı başına bir pazarlama aracıdır. Şu anda internet kullanımı televizyonlardan kat kat daha artmıştır.
Hatta şöyle rakamsal bir ifade ile söylemek gerekirse Türkiye’deki gazete satışları 2 Milyonu bulmazken sadece Milliyet Gazetesinin internet sitesinin günlük sayfa gösterim sayısı 50 Milyonu geçmektedir.
İşte söylemek istediğim şudur ki bir web siteniz var demek için web sitenizi yayınlamayınız bunu bir pazarlama aracına dönüştürün.

Web sitenizi bir pazarlama aracına dönüştürmenin en iyi yolu ise internette reklam. İşte bu reklamın temel koşuluda birçok aramada google ilk sayfada çıkan firma rehberlerine web sitenizi kayıt ettirmek. İşte bu rehber sitelerden en yeniside asansör firmaları. Şirketinize ait web sitesine ait haberleri ücretsiz yayınlıyorlar kesinlikle tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.