Fittingo ile Diyet programı Diyet listesi Diyet menüsü Aramaya Son

By | 28 Nisan 2013

Yeni bir site keşfettim ve onun heyecanı ile hemen bir blog yazısı yazayım dedim :) gerçekten süper bir site yeni kullanmaya başladım ve çok yakında daha detaylı bir yazı yazmak istiyorum.

Fittingo ile  önce profil sayfasında boy kilo ve yaş bilginizi giriyorsunuz bunun sonucunda size sağlıklı kilo aralığınız veriliyor. Siz bu kiloya dayalı olarak kendinize hedef bir kilo seçiyorsunuz. Sistem bu kiloya ulaşabilmek için günlük kalori limitinizi hesaplıyor sizlere.

Veee sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Yemek ekleyerek kalori alırken, gün içinde yaptığınız sporları ekleyerek kalori oranınızı dengeleyebilirsiniz. Sonuç mu :) aslında az diye yediğimiz şeylerin ne kadar çok şey kalori yaptığını görüyorsunuz. Aboww :) bir bakmışsınız aslında kalori limitlerini çok çok aşıyorsunuz ilk gün ben ne yaptım diyorsunuz ikinci gün az dikkat edeyim diyorsunuz üçüncü gün limite daha yaklaştım :) sonuç mu önce akşam yemeğini yemeğim diyerek girdiğim kontrol aşamasında şimdi sabah öğle yemeklerini ayarladığım için :) artık akşam yemeğini de yiyebiliyorum ve artık gün içindeki yemeklerimi çok iyi dengeledigim için artık hem limitleri aşmıyorum hemde her öğün yemeği yerken bana zarar verecek yemeklerden de uzak duruyorum.

Çok faydalı bir diyet programı gerçekten kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Fititngo ilgili  daha detaylı bir yazıyı ya bu yazının devamına yada yeni bir sayfada yazacağım :) kesinlikle diyet için daha önemlisi sağlıklı bir yaşam için kullanmanızı tavsiye ederim.

Yani artık ne diyet listesine ihtiyacınız var çünkü kendi kendinizi kontrol edip limitlerinizi biliyorsunuz.

Diyet programı zaten :) bildiğiniz fittingo  :)

Diyet menüsü yapmanıza kendinizi sınırlamanıza zaten gerek yok yediklerinize dikkat ettiğiniz için limitleri aşmıyorsunuz :)

Adres : www.fittingo.com

Fittingo

 
aaaaaa
[hashtag_tweets hashtag="CHP" number="5" cache="1"]
ccccc

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.